Stilisti Niko Komani njihet si një person shumë karizmatik dhe si gjithmonë bën zhurmë ngado që shkon. Së fundi ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social “Instagram” duke ujitur lulet në ballkon. Ai shihet i veshur me një këmishe, mbathje dhe çorape ngjyrë rozë e të verdhë të cilat i ka kombinuar […]

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë një nga çiftet më të përfolur në media për lidhjen e tyre të dashurisë. Pas 1 viti, lidhja e tyre mesa duket qenka konsoliduar dhe Donaldi e ka prezantuar Borën me familjen e tij. Këtë gjë e kemi zbuluar nga disa postime që ata kanë bërë në “Instastory”. Në […]

Rudina Dembacaj e ftuar këtë të diel në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka treguar si ka reaguar nëna e saj kur mori vesh lidhjen me Mark Frrokun. Ajo tregon se nuk e ka pritur aspak mirë si çdo nënë shqiptare. “Nëna ime, pasi mori vesh marrëdhënien time me Markun, sigurisht nuk e mori […]

Antoneta Koçi ka fituar vëmendjen e të gjithëve nga rubrika e “Për’Puthen” dhe është shndërruar në një personazh që komentohet shumë. Ajo ka qenë e ftuar këtë të shtunë në “Pop Culture”, ku përpos eksperiencës së saj në “Për’Puthen” ka folur edhe për një histori të frikshme që i ka ndodhur në Serbi. Antoneta ka […]

Reperja shqiptare Loredana e cila është në kulmin suksesit profesional në Zvicër megjithatë rrezikon të përballet me deportimin. Gazeta zvicerane “Heute” shkruan se shkak është akuzat e çiftit zviceran për mashtrim, ngjarje që u bë publike një vit më parë. Ajo akuzohet se ka marrë  shuma të mëdha parash nga viktima Petra Z. për muaj […]

Ditën e djeshme, një deklaratë e Albano Bogdos bëri xhiron e rrjetit teksa tha në “Glamour Zone” se i kishte hedhur rrobat ish të dashurës nga ballkoni në 2 të mëngjesit, pasi ajo kishte p**dhë, mendjemadhe me pak fjalë, sipas Albanos Por, kjo deklaratë e Bogdos nuk i ka pëlqyer aspak moderatores Einxhel Shkira, e cila i […]

Balerini Graciano Tagani është shprehur se pothuajse të gjithë personazhët publikë në Shqipëri konsumojnë kokainë. I ftuar në emisionin “Mes yjesh”, Graciani tha përballë gazetarit Ronaldo Sharka se sta nuk përdorin vetëm kokainë, por edhe shumë substanca të tjerë. Pjesë nga biseda Ronaldo Sharka: Dimë shumë vërdallë, që në jetën e natës të bllokut, kryesisht personazhet […]

Ai është gjithnjë i rezervuar sa i përketë jetës private, por në emisionin “Glamour Zone” në RTV ORA, Albano Bogdo vendosi të ndajë disa momente ‘cmendurie’ nga një lidhje e mëparshme dashurie. Ester Bylyku: Cili është leksioni më i madh që ke dhënë në një lidhje dashurie? Albano Bogdo: Që kur lidhesh me një të famshëm, e […]

Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj, festojnë sot të dy ditëlindjen dhe me këtë rast, moderatorja zbuloi në Instagram edhe faktin që është në pritje të ëmbël. “Gëzuar ditëlindjen për shpirtin tim binjak, shokun e ngushtë, njeriun që gëzon zemrën time, i cili së shpejti do të bëhet baba. Të dua.” Në fillim […]

Surpriza të reja nga çifti i njohur Gigi Hadid dhe Zayn Malik. Nëse menduat se pas lajmit të shtatzënisë së modeles, gjithçka do të mbaronte aty, e keni menduar gabim. Ka qenë Zayn që ngjalli këtë diskutim dhe këto dyshime. Këngëtari i njohur i “Pillowtalk” ka bërë në krahun e tij një tatuazh të ri […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background