Pas disa muajsh qëndrim në Portugali, Cristiano Ronaldo është rikthyer sërish në Itali, sipas ligjit të vendosur në këtë kohë pandemie. Ai dhe familja e tij i janë nënshtruar një karantine 14 ditore. Gjatë karantinës, Ronaldo së bashku me Georginën dhe fëmijët kanë gjetur mënyra të ndryshme për t’u argëtuar dhe luajtur së bashku. Së […]

Ndarja e Norës dhe Robertit ka qenë mjaft e komentuar në media. Çifti i dha fund lidhjes disa vjeçare në gushtin e kaluar dhe ngjalli kuriozitet nga i gjithë publiku. Pavarësëisht ndarjes, çifti na i ka vërtetuar se ruajnë një raport të mirë shoqëror dhe kjo për hir të vajzës së tyre. Së fundmi, Roberti […]

Pas dy vitesh lidhje, dy vajzat e njohura  të showbiz-it, Cara Delevingne dhe partnerja e saj, Ashley Benson, i kanë dhënë fund romancës së tyre. Burime të sigurta për “Cosmopolitan” treguan se vajzat i kanë dhanë fund lidhjes që në fillim të muajit prill. Burimet kanë treguar se marrëdhënia e tyre kishte ulje dhe ngritje, mirëpo […]

Sukseset e Luana Vjollcës nuk kanë fund, dhe vazhdojnë të tejkalojnë kufirin e Shqipërisë. Pasi rrëmbeu çmimin si “Best Albanian Act Artist” në “Golden Panther Music Awards 2020” në SHBA, moderatorja bukuroshe është shfaqur në kopertinën e revistës së njohur turke “Modda Turkey” të rubrikës së muajit maj, për të cilën ka dhënë një intervistë […]

Pak e dinë, por tek kënga “Nuse moj sorkadhe” e Irini Qirjakos, kjo e fundit ka veshur një fustan ku në sfond ka një foto të një aktoreje shumë të njohur pornostare. Këtë detaj ia vuri në dukje gazetari Ronaldo Sharka teksa po intervistonte këtë të fundit për emisionin “Mes Yjesh” në Ora News. Irini […]

Arbenita Ismajli është një nga modelet më simpatike shqiptare, e cila momentalisht është “bllokuar” në Londër për shkak të pandemisë se koronavirusit. Ajo ka tipare shumë joshëse dhe një trup fantastik, që vështirë të shahet. Është shumë aktive në Instagram duke rrëmbyer mijëra pëlqime e komente pozitive, mirëpo kësaj here ka ndodhur e kundërta. Kur […]

Gjatë kohës së karantinës, Dua Lipa ka eksperimentuar me flokët e saj duke i lyer me ngjyra të ndryshem. Nga portokalli, së fundmi ajo i ka bërë të kuqë. Këtë ndryshim look-u Dua e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në “Instagram” duke marrë komplimenta të shumta. Nga komentet e shumta, ajo që ra […]

Në albumin e dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa kishte në plan që të përfshinte edhe një këngë në bashkëpunim me Miley Cyrus, mirëpo projekti i përbashkët nuk u bë pjesë e albumit sepse këngëtaret vendosën të punonin diçka tjetër. Në një intervistë me Andy Cohen në “Watch What Happens Live”, Dua zbuloi disa detaje rreth bashkëpunimeve të […]

Së fundmi, ish-futbollisti i Barcelonës ka postuar gabimisht në “Instagram” një foto intime nga shtrati me një femër. Ai e ka fshirë menjëherë këtë foto, por arriti të bëhet virale nga të gjitha mediat rozë. U aludua se vajza në shtrat me Jonathan dos Santos ishte miliarderia Kylie Jenner, por u vërtetua shumë shpejt nga […]

Ndarja e Mozzik nga Loredana ka bërë një bujë të madhe dhe është komentuar shumë në media. Shumë prej fansave të tyre shpresojnë që të kenë një rikthim së bashku, ku mbi të gjitha tani i bashkon dhe vajza e tyre Hana. Por mesa duket Mozzik e ka ndarë mendjen dhe nuk mendon kurrë rikthimin […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background