Pamela Andwrson dhe Adil Rami kanë qenë në një lidhje dashurie prej 2-vitesh dhe më pas i dhanë fund. Kjo për arsye se ai tradhëtoi Pamelën, pavarësisht se Rami i ka mohuar këto akuza. Një ish-shok i skuadrës së tij, ka treguar se 34-vjeçari ka folur me miqtë edhe për jetën seksuale që kishte me […]

Kri Gorasi e cila u bë e njohur tek “Aventurierët” ka qenë e ftuar këtë të enjte (18 Qershor 2020) në Ora News, përballë gazetarit Ronaldo Sharka në “Mes Yjesh”. Teksa në bashkëbisedim e sipër lidhur me faktin e të rriturit në jetimore, gjë për të cilën Kri tha se është zbuluar rastësisht nga një […]

Menaxheri i “Babastarsave”, njëkohësisht edhe vëllai i stilistit Valdrin Sehiti, Dekorim Sahiti, është infektuar me koronavirus. Ai e ka bërë të ditur vetë këtë përmes një statusi në “Facebook” dhe tregon se virusin e ka marrë nga kontakti me njerëz të tjerë të infektuar. Sahiti tregon se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe i […]

Bordi i guvernatorëve të Akademisë së Arteve u mblodh të hënën për të diskutuar për ceremoninë e ardhshme të çmimeve në mes të pandemisë botërore COVID-19 dhe në fund vendosi ta shtyjë atë nga e Diela, 28 Shkurt, deri të Dielën, 25 Prill në 2021.  Me fillimin e koronavirusit, në SHBA u mbyllën teatrot, datat […]

Don Xhoni ishte i panjohur deri sa, në një prej puntatave të “Gjoni Black” ishte i ftuar për “freestyle”, i cili vetëm pak orë pas daljes theu dhe çmendi rrjetin. Tani që karantina mbaroi (urojmë mos të rikthehet sërish pas shtimit të rasteve) dhe vera erdhi, Don Xhoni dhe Enca po “gatuajnë” një bashkëpunim muzikor […]

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa e cila ka folur për jetën e saj private dhe profesionale. Gjatë intervistës Rudina Dembacaj i ka kërkuar publikisht Enedës që të jetë e ftuar si këngëtare në dasmën e saj me Mark Frrokun pas pandemisë së […]

Pas anullimit të koncertit të këngëtarit me famë botërore në Tiranë, i cili do të mbahej në Mars të këtin viti si pasojë e pandemisë botërore, ai do të shtyhet sërish. Ndërkohë që masat janë liruar, u njoftua se koncerti do të mbahej në 6 Shtator të këtij viti pooor, fatkeqsisht fansat e këngëtarit do […]

Delinda Disha, aktorja e njohur e humorit ka qenë e ftuar në “Mes Yjesh”, Ora News me gazetarin Ronaldo Sharka. Teksa u pyet në lidhje me rastet e fundit të publikuara në media përsa i përket abuzimeve seksuale me të mitur, Delinda u shpreh se duhet të rikthehet dënimi me vdekje dhe se është pro […]

Këngëtarja Big Mama, së fundmi ka postuar një foto në rrjetin e saj social “Instagram” një foto e cila duket shumë në formë. Por komentet e ndjekësve ia kanë prishur qejfin duke e akuzuar atë për photoshop. Asaj i duket vetëm një këmb në fto dhe ndjekësit i shkruajnë:  “Si paska dalë, si mos të […]

Edhe pse të ndarë Mozzik dhe Loredana vazhdojnë të komentohen nëpër media e rrjete sociale. Së fundmi, në një video të postuar nga Loredana, në  “Instastory” shihet varur në murin e shtëpisë fotoja e saj dhe Mozzik. Pwr kwtw arsye fansat kanë menduar se ata janë rikthyer sërish bashkë, por kjo nuk është e vërtëtë. […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background