Billie Eilish artistja më e re që do të ketë kolonën zanore të “James Bond”

January 16, 2020

Billie Eilish është zyrtarisht një yll. Pasi rrëmbeu çmimin e saj të parë në “MTV” si artistja e re më e mirë për këngën “All The Good Girls Go To Hell”, së fundmi është konfirmuar se këngëtarja do të këndojë kolonën zanore të filmit më të ri të “James Bond”. Lajmi u bë i ditur nga vetë producentët e tij në Tëitter.

Kënga do të quhet “No Time To Die” dhe është shkruar nga vetë Billie së bashku me vëllain e saj Finneas.

Dua Lipa dhe Beyonce ishin gjithashtu emrat e lakuar për të kënduar këtë kolonë zanore por mesa duket stafeta iu kalua 18-vjeçares. Këngëtarja amerikane është zyrtarisht artistja më e re në historinë e këtij filmi së cilës i besohet kolona zanore.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background