Beyonce shtatzanë me fëmijën e katërt?!

August 9, 2019

Beyonce ndodhet aktualisht duke pushuar me bashkëshortin Jay Z dhe me tre fëmijët e tyre. Pas suksesit të filmit “The Lion King”, këngëtarja e njohur po shijon disa ditë pushime me familjen.

Në disa foto të publikuara së fundmi në Instagram shihet barku i fryrë i këngëtares dhe të gjithë mendojnë se ajo është në pritje të fëmijës së katërt.

Pas këtyre fotove njerëzit kanë vërshuar me komente duke e pyetur nëse është shtatzënë. Ajo shfaqet e veshur me një fustan me kuadrata dhe me një çantë ngjyrë vjollcë duke mbuluar barkun dhe fansat mendojnë se këto janë shenja që tregojnë se këngëtarja është shtatzënë.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background