Bëj e dashur të të ngjaj Brad Pitt-i i thonë kësaj!

July 30, 2018

Po të kthehemi pas në kohë dhe të kujtojmë lidhjet-e shumta- dashurore të Brad Pitt, do të vërejmë një detaj tejet interesant.

Si duket, aktori i shumëkërkuar parapëlqen të përshtatet aq shumë me të dashurat e tij, sa i “vjedh” dhe look-un. “Brad Pitt, djali që i pëlqen të duket si e dashura e tij.”,- shkruhet në artikullin e Daily Express.

Ndër lidhjet më të famshme të Brad përmendim atë me Angelina Jolie që u transformua në martesë të gjatë por fatkeqësisht jo me fund të lumtur. Gjithashtu, lidhjen dhe martesën e tij me Jennifer Aniston, lidhjen me Gwyneth Paltrow, e të tjerë, e të tjerë, e të tjerë.

Shikoni fotot e mëposhtme që të na besoni!

Brad Pitt dhe Gwyneth Paltrow

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Brad Pitt dhe Jitka Pohledek

Brad Pitt dhe Juliette Lewis

 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background