Bebe Rexha vjen më sensual se kurrë me “Last Hurrah”!

February 22, 2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj të re. ‘Last Hurrah’ quhet produksioni më i fundit i Bebes.

Në këtë klip Bebe vjen me skena të ‘nxehta’ dhe duket më në formë se kurrë me format e saj trupore bombastike.Këngëtarja kishte ditë që e paralajmëronte ardhjen e këngës, këngën në të cilën flet për mungesën e dashurisë në jetën e saj.

Rexha shpesh është kritikuar për fizikun e saj por në shumë postime është shprehur se ndihet mirë kështu.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background