Bebe Rexha në kërkim të partnerit: “S’më intereson nëse është djalë apo vajzë”

March 26, 2020

Në një intervistë për “Health” Bebe Rexha është shprehur se është në kërkim të partnerit apo partneres ideale.

‘Thjesht dua të gjej dikë që e dua dhe që më do, dhe nuk më intereson nëse është një djalë apo një vajzë’ tha Bebe duke shtuar se se etiketat nuk janë të domosdoshme dhe se në fund të ditës dashuria është dashuri dhe si e tillë nuk duhet të etiketohet në asnjë lloj mënyre.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background