Bebe Rexha merr letër nga ish Zonja e Parë Michelle Obama…

June 26, 2019

Ish- zonja e parë Michelle Obama i ka dërguar një letër këngëtares me origjinë shqiptare, Bebe Rexha. Pak javë më parë Bebe ka performuar në një koncert të organizuar nga Michelle Obama.

Bëhet fjalë për “2019 College Singing Day”, që është pjesë e një fushate të cilën Obama e filloi në vitin 2014 si përpjekje për të inkujaruar studentët për të ndjekur arsimin e lartë.

Untitled 8

Pas performancës së Bebes, Michelle Obama i shkroi një letër asaj duke e falënderuar për përkrahjen që i dha këtij eventi. Këtë në e ka treguar vetë kënëgtarja me orogjinë shqiptare duke postuar një foto në Instagram të letrës.

Duke shpresuar se edhe në të ardhmen do të kenë mundësi të punojnë së bashku, Michelle dhe Barack Obama i urojnë më të mirat Bebe Rexhës.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background