Bebe Rexha alarmon; shtrohet në spital pas komplikimeve me shëndetin…

May 30, 2019

Një foto e postuar ditën e djeshme në Instagram ka alarmuar fansat e Bebe Rexhës. Në foto shfaqet këngëtarja shqiptare nga spitali.

Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë problem serioz me shëndetin, çka e ka detyruar artisten që të shtrohet në spital apo është thjesht një kontroll rutinë! Bebe ka shkruar në foton e saj: “Jam mirë, faleminderit Zotit”!

Untitled 5

Kujtojmë që këngëtarja po bëhet gati që të nisë turnin botëror të koncerteve që siç e ka bërë me dije nis në fund të këtij muaji. Ndërkohë, hiti i fundit “Last hurrah”, të cilin Bebe e lançoi vetëm disa ditë më parë ka ecur shkëlqyeshëm dhe është mirëpritur në masë nga miliona fansat e saj në të gjithë botën.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background