Bashkëpunimi bombastik i vitit “në furrë”; Flori Mumajesi paralajmëron…

December 14, 2018

Flori Mumajesi është rikthyer fuqishëm këtë vit në muzikë, madje çdo muaj paska ndërmend të na sjelli këngë të reja.

Akoma nuk ka kaluar një javë që nga përfundimi i festivalit “Kënga Magjike”, ku kompozitori i njohur triumfoi me “Plas” duke marrë çmimin e parë, por menjëherë ka filluar puna për të lançuar hitin e rradhës.

Në një postim të bërë në profilin e tij personal në Instagram, Flori ka postuar një foto me reperin e njohur Getoar Selimi dhe mikun e tij prej kohësh Brunon. Pak më vonë të njëjtën foto dhe me të njëjtin mbishkrim  ka postuar edhe reperi nga Kosova në profilin e tij.

“Mori”-shkruajnë ata në mbishkrimin që shoqëron foton, duke na zbuluar kështu edhe titullin e këngës që pritet te publikohet së shpejti, dhe me siguri do të gëzojë të gjithë fansat e këngëtarëve.

Flori Mumajesi është rikthyer fuqishëm këtë vit në muzikë, madje çdo muaj paska ndërmend të na sjelli këngë të reja.
Akoma nuk ka kaluar një javë që nga përfundimi i festivalit “Kënga Magjike”, ku kompozitori i njohur triumfoi me “Plas” duke marrë çmimin e parë, por menjëherë ka filluar puna për të lançuar hitin e rradhës.
Në një postim të bërë në profilin e tij personal në Instagram, Flori ka postuar një foto me reperin e njohur Getoar Selimi dhe mikun e tij prej kohësh Brunon. Pak më vonë të njëjtën foto dhe me të njëjtin mbishkrim ka postuar edhe reperi nga Kosova në profilin e tij.
“Mori”-shkruajnë ata në mbishkrimin që shoqëron foton, duke na zbuluar kështu edhe titullin e këngës që pritet te publikohet së shpejti, dhe me siguri do të gëzojë të gjithë fansat e këngëtarëve.
Bashkëpunimi i tyre i fundit “Dashni me raki” ishte një ndër këngët më të dëgjuara të verës që lamë pas, duke pushtuar gjithë klubet dhe festat e organizuara.
Nuk është hera e parë që Flori dhe Geti bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, madje këngët “Baby” dhe “Ani ani syn” vazhdojnë akoma të dëgjohen sot e kësaj dite.
Bashkëpunimi i tyre i fundit “Dashni me raki” ishte një ndër këngët më të dëgjuara të verës që lamë pas, duke pushtuar gjithë klubet dhe festat e organizuara.

Nuk është hera e parë që Flori dhe Ghetto Geasy bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, madje këngët “Baby” dhe “Ani ani syn” vazhdojnë akoma të dëgjohen sot e kësaj dite.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background