“Bad Guy” e Billie Eilish shpallet Kënga e Vitit nga Billboard

December 13, 2019

“Bad Guy” e Billie Eilish shpallet Kënga e Vitit nga Billboard. Hiti në fjalë e mposhti “Truth Hurts” nga Lizzo dhe “Sucker” nga Jonas Brothers për vendin e parë në sondazhin e fundvitit të Billboard, ndërsa “Old Town Road” nga Lil Nas X dhe Billy Ray Cyrus dhe bashkëpunimi i Rosalia dhe J Balvin & El Guincho, “Con Altura, e përmbyllin top-pesëshen.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background