Author: Webmaster

Çdo personazhi të trilluar për fëmijë është duke ju bërë një version në film. I rradhës është për kukullën Barbie, e preferuar e të gjitha vajzave të vogla. Deri më tani jemi mësuar ta shohim si personazh në shumë filma vizatimorë, por së shpejti për herë të pare do të realizohet filmi për kukullën më […]

Jennifer Lopez ka dalë sëfundmi në një intervistë për revistën “Grazia”, ku ka folur jo vetëm për filmin e saj më të ri, “Second Act”, por dhe për jetën sentimentale. Ajo ka deklaruar se nuk do të kishte një “marrëdhënie të suksesshme” me partnerin e saj Alex Rodriguez nëse do të ishin lidhur kohë më […]

Për Hailey Baldwin viti 2018 ka qënë viti i ndryshimeve të mëdha. Ajo tashmë është pjesë e familjes Bieber, pas ceremonisë së fshehtë martesore me Justin Bieber në Kanadë Por vitin 2019 ka mbërritur ndryshe për modelen e njohur. Ajo është shprehur hapur në Instagram për pasiguritë e saj, duke treguar se ka shumë probleme […]

E ëma e Kim, Kris Jenner së fundmi ka bërë një ndryshim në ‘look-un’ e saj dhe të gjithë fansat u surprizuan me pamjen e re. Në një foto të postuar nga ‘hairstylist-i’, Andrew Fitzsimons, i cili rregullisht punon me familjen Kardashian, Kris u shfaq me një stilim flokësh me baluke. Një pjesë e mirë […]

Lindsay Lohan konfirmoi gjatë bisedës me Jimmy Fallon në  emisionin amerikan “The Tonight Show”, se së shpejti do të zotëroj një ishull të saj. Aktorja 32 vjeçare u pyet nga moderator nëse do të blente ishullin e saj në të ardhmen. Lindsay u përgjigj: “Së shpejti do jetë dhe një ishull, por deri ateherë do […]

Labeli i njohur kosovar,Babastars, duket se po shkon drejt shpërbërjes. Cozman lajmëroi ditën e djeshme se po largohej nga grupi.“Nuk po mundem më me këta repera, repera fallso.S’ishin asgjë.” deklaroi reperi për mediat.   View this post on Instagram   Me Sinqeritetin Ma Tmadh si prej dites t’pare, Ur Boy Cozman 🙌🏻💯 A post shared […]

Lajme të këqija për ata që në vitet 2000 kanë qenë adoleshent, dhe kanë idhull Britney Spears. Këngëtarja amerikane ka vendosur të shkëputet nga muzika për një afat kohor të pacaktuar. Kjo shkëputje vjen si pasojë e sëmundjes së të atit. Ky i funidt po vuan një sëmundje që po i rrezikon jetën, dhe Britney shpreh […]

Mbrëmjen e së dielës është zhvilluar ceremonia e ndarjes së çmimeve të Golden Globes 2019, ku vlerësohen produktet Hollywood-iane në kinema dhe television, për performancë më të mirë. Të nominuarit ndahen në disa kategori në bazë të zhanrit të filmave dhe të asaj që vetë ata paraqesin. Ja dhe lista e plotë e fituesve:  Aktori […]

Golden Globes këtë vit ka çuditur gjithë opinionin publik, me ndarjen e çmimeve kryesore të natës. Në kategorinë “Aktorja me performancën më të mirë” pretendente për fitore ishte Lady Gaga, me rolin e saj në filmin “A star is Born” i dal këtë vit. Por këtë cmim e ka fituar aktorja Glenn Close, me rolin […]

Cardi B është gjithmon në qendër të vëmendjes, qoftë për muzikës, qoftë për skandalet që krijon.  Kohët e fundit reperja e famshme ka qenë në qëndër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së saj të ndërlikuar me partnerin Offset. Por e rradhës për Cardin është incidenti i ndodhur gjatë një koncerti që reperja po mbante […]


Current track

Title

Artist

Background