Arrestohet Oriola Marashi, iu gjet hashash në makinë

February 11, 2020

Modelja Oriola Marashi është ndaluar pas një kontrolli rutinë nga policia teksa i janë gjetur dy qese farmaceutike të dyshuara si lëndë narkotike. Marashi është ndaluar teksa ndodhej në një autoveturë tip audi me disa miq të saj.

Modelja ka pranuar se lënda narkotike që iu gjet në makinë, në momentin që u ndalua, ishte e saj dhe se konsumon prej një viti lëndë narkotike, të llojit kanabis, prej një viti.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background