Ariana Grande, probleme me depresionin…

September 4, 2019

Ariana Grande po lufton sërish me depresionin pak para performimit në turneun ‘The Rest Of The Sweetener’.

Ajo thotë se ankthi dhe depresioni kanë qenë në nivelet më të larta së fundmi, se ka patur shpesh herë atake paniku dhe se e gjithë kjo po ndikon shëndetin e saj mendor. Këngëtares i është dashur të anullojë edhe një takim me fansat pikërisht për këto arsye.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background