Ariana Grande aksidentohet në Coachella 2019!

April 24, 2019

Ariana Grande u përball me një incident aspak të këndshëm gjatë performancës së saj në “Coachella 2019” mbrëmjen e djeshme. Një person nga publiku e goditi me limon.

Pas goditjes që mori në kokë, këngëtarja ka ndaluar menjëherë performancën e saj.
“Ja ç’ndodh ngaqë dikush nga ju më goditi me limon, dreq”- u shpreh këngëtarja dhe u largua nga skena. Por, pak minuta më pas, Ariana u rikthye sërish në skenë duke kënduar hitin e saj të fundit të titulluar “NASA”.

Ndërkohë, fansat të saj janë të bindur se personi që goditi me limon këngëtaren ështe një mbështetës i Beyonce-s, pasi qarkulluan lajme se Ariana u pagua më shumë se ajo.
Kujtojmë që këngëtarja 25 vjeçare, i befasoi të gjithë mbrëmjen e së shtunës në “Coachella 2019”, me një performancë surprizë të Justin Bieber.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background