Angeline Jolie: ‘Gjatë ndarjes me Pit humba veten’

October 7, 2019

Angelina Jolie ka rrëfyer se humbi veten teksa marrëdhënies së saj me Brad Pitt po i vinte fundi. Në një intervistë për revistën franceze ‘Figaro’, ylli i Hollywoodit tha e kishte përjetuar keq ndarjen. ‘Nuk e njihja më veten. E kisha humbur atë’ tha 44 vjecarja duke shtuar se gjatë ndarjes ishte ndjerë pothuajse e parëndësishme, sikur nuk ishte e dukshme për të tjerët.

Jolie paraqiti kërkesat për divorc nga aktori në shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe gati 12 vitesh së bashku.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background