Albumet muzikor që na presin në vitin 2019!

December 26, 2018

Shume këngëtarë të famshëm ndërkombëtarë kanë treguar për fansat se 2019-ën do ta nisin me projekte të reja muzikore. Ka madje nga ata që kanë nisur meme-t, pasi fansat i ngacmojnë shumë për detaje lidhur me albumin. Rihanna është një ndër to.

Duket se viti që po vjen do të jetë viti i mbushur me shumë muzikë. Artistët kanë publikuar këngë të shkëputura nga këto albume, sa për të na ngacmuar pak shqisat. Ndër emrat që presim të rikthehen fuqishëm janë:

Ariana Grande; Thank u, next

Avril Lavigne; Head Above Water

Lana Del Rey; Norman fucking Rockwell

Rihanna; TBD

The Weeknd; Chapter 6

Rikthim të mezipritur kemi nga Rihanna dhe Avril Lavigne. Rihanna ka vite që është fokusuar te bota e modës, ndër princesha e Punk, Avril, ka vuajtur për shumë kohë nga sëmundja e rrezikshme lupus.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background