Al Pacino gjen dashurinë e vërtetë?

February 11, 2020

Al Pacino 79-vjeç , mund të ketë gjetur tashmë dashurinë pas shumë viteve beqar. Duket se aktori i ‘Godfather’ është lidhur me aktoren 61 –vjeçare, Felicity Dean, me të cilën u shfaq në tapetin e kuq në çmimet Bafta dhe gazetarët shkruajnë se ata e bënë këtë për të zyrtarizuar lidhjen.

Aktori ka patur disa marrëdhënie afatgjata ndër vite, por nuk është martuar asnjëherë. Ai është baba i tre fëmijëve. Julie nga lidhja me Jan Tuarant dhe binjakët Anton dhe Olivia me aktpren Beverly D’Angelo.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background