Aktorja e famshme amerikane së shpejti me ishullin e saj personal…

January 8, 2019

Lindsay Lohan konfirmoi gjatë bisedës me Jimmy Fallon në  emisionin amerikan “The Tonight Show”, se së shpejti do të zotëroj një ishull të saj.

Aktorja 32 vjeçare u pyet nga moderator nëse do të blente ishullin e saj në të ardhmen. Lindsay u përgjigj: “Së shpejti do jetë dhe një ishull, por deri ateherë do jem kthyer në emisionin tënd për ta promovuar.”

“Një nga një gjera,” shtoi aktorja.

Lindsay Lohan ishte ftuar në emision për të promovuar reality show-n e saj më të ri, Lindsay Lohan’s Beach Club. Show do të shfaqet për herë të parë të martën, dhe do të bazohet në biznesin e Lohan në ishujt grek të Mykonos dhe Rhodes.

 

 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background