Aktori Kevin Hart, baba për herë të katërt

March 25, 2020

Aktori Kevin Hart do të bëhet baba për herë të katërt. Gruaja e tij, modelja Eniko Parrish është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka zbuluar vetë ajo të martën në mediat sociale.

Parrish, 35 vjeç dhe Hart, 40 vjeç, tashmë janë prindër të një djali 2-vjeçar, Kenzo. Komediani ka gjithashtu vajzën 15-vjeçare Heaven dhe djalin 12-vjeçar Hendrix me ish-gruan e tij, Torrei.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background