Aktori Idris Elba rezulton pozitiv me koronavirus

March 17, 2020

Aktori i famshëm Idris Elba ka pranuar nëpërmjet një videoje në llogarinë e tij në Tëitter se është infektuar me Covid-19.

Aktori 47-vjeçar tha se ndihet mirë dhe se deri më tani nuk ka simptoma, por ka zgjedhur që të vetë-izolohet pasi më herët kishte pasur kontakt me një person të infektuar.

Ai ndodhej në të njëjtin event me bashkëshorten e kryeministrit kanadez, Justin Trudeau, Sophie Grégoire Trudeau e cila ka rezultuar gjithashtu pozitive me koronavirus.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background