fbpx

100

Number 1 for new music !

KISS FM ALBANIA 98.5 FMKISS PLAYS YOUR SONG

Dërgo tani me një voice message në Whatsapp kërkesën tënde dhe dëgjoje atë të transmetohet në Kiss FM Albania 98.5
Ruaje këtë nr: +35569 393 9000
Sa herë të jesh pranë radios, ne mund të luajmë këngën tënde të preferuar!


+35569 393 9000KISS FM ALBANIA


Krijuar në 2017, Kiss Fm Albania është radio më e re në kryeqytet, e cila transmeton në 98.5 MhZ dhe sjell hitet më të mira ndërkombëtare, lançimet më të reja. Drejtuar një audience rinore dhe energjike.

Kiss Fm Albania është aty 24 orë, në çdo moment të ditës dhe kudo ku ti ndodhesh.

Të gjitha hitet e reja i gjen në një frekuence të vetme…

Shkarkoni M3U per te degjuar KISSFM ne VLC

Shkarkoni XSPF KISSFM per te degjuar ne VLC


Top Hitet e muajit Korrik

OLD TOWN ROAD

LIL NAX X FEAT. BILLY RAY CYRUS

BAD GUY

BILLIE EILIESH

YOU NEED TO CALM DOWN

TAYLOR SWIFT

TALK

KHADID

I DON'T CARE

ED SHEERAN FEAT. JUSTIN BIEBER

SEÑORITA

SHAWN MENDES, CAMILA CABELLO

WOW

POST MALONE

DANCING WITH A STRANGER

SAM SMITH & NORMANI

ME!

TAYLOR SWIFT FEAT. BRENDON URIE

WITHOUT ME

HALSEY

7 RINGS

ARIANA GRANDE

SUCKER

JONAS BROTHERS

HAPPIER

MARSHMELLO & BASTILLE

HIGH HOPES

PANIC! AT THE DISCO

CON CALMA

DADDY YANKEE & SNOW

MIA

BAD BUNNY FEAT. DRAKE

EASTSIDE

BENNY BLANCO, HALSEY & KHALIDTe reja


0

Zbuloni pendesat e Jessica Alba kur ka qenë 17 vjeçare…

Kur je adoleshente, ndodh të marrësh vendime të momentit, për të cilat vite më vonë edhe pendohesh, siç i ka ndodhur dhe Jessica Alba me tatuazhet e saj. Aktorja e njohur ka folur së fundmi për tatuazhet e saj, ku rrëfeu se vendosi të realizonte 3 të tillë me shenjat e horoskopit të fëmijëve të […]


Te funditNa Kontaktoni


Tel:0693939000

Email:[email protected]

Adresa:Rr. Liqeni thate, ndertesa 21, H.11, apt 29, Tirane

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background