fbpx

100

Number 1 for new music !

KISS FM ALBANIA 98.5 FMKISS PLAYS YOUR SONG

Dërgo tani me një voice message në Whatsapp kërkesën tënde dhe dëgjoje atë të transmetohet në Kiss FM Albania 98.5
Ruaje këtë nr: +35569 393 9000
Sa herë të jesh pranë radios, ne mund të luajmë këngën tënde të preferuar!


+35569 393 9000KISS FM ALBANIA


Krijuar në 2017, Kiss Fm Albania është radio më e re në kryeqytet, e cila transmeton në 98.5 MhZ dhe sjell hitet më të mira ndërkombëtare, lançimet më të reja. Drejtuar një audience rinore dhe energjike.

Kiss Fm Albania është aty 24 orë, në çdo moment të ditës dhe kudo ku ti ndodhesh.

Të gjitha hitet e reja i gjen në një frekuence të vetme…

Shkarkoni M3U per te degjuar KISSFM ne VLC

Shkarkoni XSPF KISSFM per te degjuar ne VLC


Top Hitet e muajit Gusht

OLD TOWN ROAD

LIL NAX X FEAT. BILLY RAY CYRUS

BAD GUY

BILLIE EILIESH

SEÑORITA

SHAWN MENDES, CAMILA CABELLO

TRUTH HURTS

LIZZO

TALK

KHADID

I DON'T CARE

ED SHEERAN FEAT. JUSTIN BIEBER

SUCKER

JONAS BROTHERS

DANCING WITH A STRANGER

SAM SMITH & NORMANI

ME!

TAYLOR SWIFT FEAT. BRENDON URIE

WITHOUT ME

HALSEY

7 RINGS

ARIANA GRANDE

NEVER REALLY OVER

KATY PERRY

HAPPIER

MARSHMELLO & BASTILLE

HIGH HOPES

PANIC! AT THE DISCO

CON CALMA

DADDY YANKEE & SNOW

MIA

BAD BUNNY FEAT. DRAKE

EASTSIDE

BENNY BLANCO, HALSEY & KHALIDTe reja


Sharon Stone e prekur nga dërgimi i mjekëve shqiptarë në Itali, falenderon Shqipërinë me gjithë zemër

Aktorja e famshme hollivudiane, Sharon Stone, ka vlerësuar veprimin e Shqipërisë për të dërguar 30 mjekë dhe infermierë në Itali, për të ndihmuar në krizën shëndetësore atje për shkak të koronavirusit. Në një postim në Instagram Story, shoqëruar me një foto të viteve 1990, ku anijet me emigrantë shqiptarë niseshin për në Itali, Stone shkruan: […]


Te funditNa Kontaktoni


Tel:0693939000

Email:[email protected]

Adresa:Rr. Liqeni thate, ndertesa 21, H.11, apt 29, Tirane

Current track

Title

Artist

Background